Additional information
| UPC | 747115462360 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VBS7MMPR2B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
WTHBY VBS7MMPR2B VGD BLACK HILLS SB 7MM PRC 20″
$758.41
Out of stock
| UPC | 747115462360 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VBS7MMPR2B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.