Additional information
| UPC | 048702028731 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 535801230 |
| Action | Bolt Long Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Two-Position |
WINCHESTER XPR EXTREME 7MMMAG BLK/TUN #
$652.36
2 in stock
| UPC | 048702028731 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 535801230 |
| Action | Bolt Long Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.