Additional information
| UPC | 747115463718 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX65PPR0T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
Weatherby VTX65PPR0T Vanguard Obsidian 6.5 PRC 3+1 20″ Blued Threaded Barrel, Blued Stainless Steel Drilled & Tapped Receiver, Black Monte Carlo Synthetic Stock
$591.67
Out of stock
| UPC | 747115463718 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX65PPR0T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.