Additional information
| UPC | 747115462391 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX65CMR16T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9" |
| Safety | 3 Position |
WEATHERBY VANGUARD OBSIDIAN 6.5CR 16″
$591.67
1 in stock
| UPC | 747115462391 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX65CMR16T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9" |
| Safety | 3 Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.