Additional information
| UPC | 747115462568 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MBC20N7MMWR8B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Thumb |
WEATHERBY MARK V BACKCOUNTRY 2.0 7MMWBY
$2,499.00
1 in stock
| UPC | 747115462568 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MBC20N7MMWR8B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.