Additional information
| UPC | 747115463633 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WR0425RWR0T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Shipping Weight | 9.7 |
WEATHERBY 307 RANGE SF HB 25RPM 20″ ADJ
$1,108.48
13 in stock
| UPC | 747115463633 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WR0425RWR0T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Shipping Weight | 9.7 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.