Additional information
| UPC | 747115462544 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WAMH7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
WEATHERBY 307 ALPINE MDT 7MMBC 16″ ADJ
$3,053.59
Out of stock
| UPC | 747115462544 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WAMH7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.