Additional information
| UPC | 810105513059 |
|---|---|
| Manufacturer | Shark Coast Tactical |
| Manufacturer Part Number | 300-065-1000-04 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Thumb |
SHARK COAST 300-065-1000-04 LIBERTY OR DEATH AR
$925.30
Out of stock
| UPC | 810105513059 |
|---|---|
| Manufacturer | Shark Coast Tactical |
| Manufacturer Part Number | 300-065-1000-04 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.