Additional information
| UPC | 011356573223 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57322 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 |
| Color | Black |
| Model | 110 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Thumb |
Savage Arms 57322 110 Apex Hunter XP 308 Win 4+1 20″, Matte Black Metal, Synthetic Stock, Vortex Crossfire II 3-9x40mm Scope, Left Hand
$656.69
6 in stock
| UPC | 011356573223 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57322 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 |
| Color | Black |
| Model | 110 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.