Additional information
| UPC | 011356573018 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57301 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Safety | Thumb |
Savage Arms 57301 110 Apex Hunter XP 204 Ruger 4+1 20″, Matte Black Metal, Synthetic Stock, Vortex Crossfire II 3-9x40mm Scope
$691.57
4 in stock
| UPC | 011356573018 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57301 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.