Additional information
| UPC | 062654138362 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 13836 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Thumb |
| Shipping Weight | 8.1 |
SAV RASCAL TRGT XP 22LR BA LH
$432.19
15 in stock
| UPC | 062654138362 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 13836 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Thumb |
| Shipping Weight | 8.1 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.