Additional information
| UPC | 810098420907 |
|---|---|
| Manufacturer | Radian Weapons |
| Manufacturer Part Number | R0898 |
| Action | 6mm ARC |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 14.50" |
| Caliber/Gauge | |
| Color | Black |
| Product Type | Upper |
Radian Weapons R0898 Model 1 Complete Upper 6mmARC Black Nitride Steel
$2,139.18
3 in stock
| UPC | 810098420907 |
|---|---|
| Manufacturer | Radian Weapons |
| Manufacturer Part Number | R0898 |
| Action | 6mm ARC |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 14.50" |
| Caliber/Gauge | |
| Color | Black |
| Product Type | Upper |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.