Additional information
| UPC | 810152961414 |
|---|---|
| Manufacturer | Q LLC |
| Manufacturer Part Number | SW55616INRIFLEBLKFM10 |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Selector Switch |
| Shipping Weight | 8.7 |
Q LLC Sugar Weasel *CA Compliant 5.56 NATO 10+1 16″Black Cerakote Aluminum Receiver w/Picatinny Rail, M-LOK Handguard, CMOE SL-K Black Polymer Stock, Black Polymer Grip
$2,100.00
3 in stock
| UPC | 810152961414 |
|---|---|
| Manufacturer | Q LLC |
| Manufacturer Part Number | SW55616INRIFLEBLKFM10 |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Selector Switch |
| Shipping Weight | 8.7 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.