Additional information
| UPC | 850021104405 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | OMEN-RECON-LITE |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 13 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
NEMO OMEN-RECON-LITE RECON LTE 300WM 18 14R MSGRN
$5,806.33
2 in stock
| UPC | 850021104405 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | OMEN-RECON-LITE |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 13 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.