Additional information
| UPC | 856458004912 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | BL-223W-16R |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
NEMO BL-223W-16R BATTLE-LIGHT 223W 16 BB
$2,903.01
2 in stock
| UPC | 856458004912 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | BL-223W-16R |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.