Additional information
| UPC | 015813282529 |
|---|---|
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer Part Number | 28252 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:24" |
| Shipping Weight | 8.6 |
MOSS 28252 PATRIOT 450B 20 FB 4+1 FDE
$471.16
10 in stock
| UPC | 015813282529 |
|---|---|
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer Part Number | 28252 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:24" |
| Shipping Weight | 8.6 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.