Additional information
| UPC | 682146889826 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HFN65CRGL |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 9.0 |
LEG HOWA FNCE LNE 6.5CR 22 GRY
$670.32
1 in stock
| UPC | 682146889826 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HFN65CRGL |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 9.0 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.