Additional information
| UPC | 682146854350 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HWH308SLUX |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | 3-Position |
LEG HOW SPR DLX 308 22SS WAL
$927.22
2 in stock
| UPC | 682146854350 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HWH308SLUX |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | 3-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.