Additional information
| UPC | 638362939906 |
|---|---|
| Manufacturer | Cole-TAC |
| Manufacturer Part Number | HTP103 |
| Barrel Length | 6" |
| Color | Multi-Cam |
| Length | 6" |
| Model | HTP |
| Product Type | Cover |
HTP SUPPRESSOR COVER MULTICAM 6”
$93.10
15 in stock
| UPC | 638362939906 |
|---|---|
| Manufacturer | Cole-TAC |
| Manufacturer Part Number | HTP103 |
| Barrel Length | 6" |
| Color | Multi-Cam |
| Length | 6" |
| Model | HTP |
| Product Type | Cover |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.