Additional information
| UPC | 672294300526 |
|---|---|
| Manufacturer | EOTech |
| Manufacturer Part Number | G45.NM |
| Color | Black |
| Eye Relief | 2.60" |
| Length | 3.90" |
| Magnification | 5x |
| Model | G45 |
| Mount | 5X |
| Power | 5X |
| Product Type | Magnifier |
G45 5X MAGNIFIER W/NO MOUNT BLACK
$599.00
3 in stock
| UPC | 672294300526 |
|---|---|
| Manufacturer | EOTech |
| Manufacturer Part Number | G45.NM |
| Color | Black |
| Eye Relief | 2.60" |
| Length | 3.90" |
| Magnification | 5x |
| Model | G45 |
| Mount | 5X |
| Power | 5X |
| Product Type | Magnifier |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.