Additional information
| UPC | 810007880044 |
|---|---|
| Manufacturer | Unity Tactical |
| Manufacturer Part Number | FSTMAPF |
| Color | Flat Dark Earth |
| Length | 2.20" |
| Model | Fast FTC 30mm |
| Mount Type | Picatinny Rail/FAST QD Lever |
| Product Type | Mount |
FAST FTC 30MM MAGNIFIER W/QD LEVER FDE
$273.18
4 in stock
| UPC | 810007880044 |
|---|---|
| Manufacturer | Unity Tactical |
| Manufacturer Part Number | FSTMAPF |
| Color | Flat Dark Earth |
| Length | 2.20" |
| Model | Fast FTC 30mm |
| Mount Type | Picatinny Rail/FAST QD Lever |
| Product Type | Mount |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.