Additional information
| UPC | 043125002344 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR4441DC |
| Action | Single Shot |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Hammer Block |
CVA CR4441DC SCOUT SS TD 400LEG FDE/DC
$581.05
5 in stock
| UPC | 043125002344 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR4441DC |
| Action | Single Shot |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Hammer Block |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.