Additional information
| UPC | 043125839018 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR3901G |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
CVA CASCADE 6.5CM 22″ #3 – W/RAIL BLACK/OD GREEN
$744.88
4 in stock
| UPC | 043125839018 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR3901G |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.