Description
Great choice for your PS90 SBR project. Pair this with a CMMG PS90 Flash hider or thread adapter to complete your SBR.
CMMG BBL 5.7X28 10.4″ PS90
$277.17
Out of stock
Great choice for your PS90 SBR project. Pair this with a CMMG PS90 Flash hider or thread adapter to complete your SBR.
| UPC | 815835017082 |
|---|---|
| Manufacturer | CMMG |
| Manufacturer Part Number | 57DF1C7 |
| Barrel Length | 10.4" |
| Caliber/Gauge | |
| Color | Black |
| Length | 10.40" |
| Model | Barrel Sub-Assembly |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:9" |
| Shipping Weight | 0.605 |
| Sights | No |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.