Additional information
| UPC | 840290529023 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15036-03 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.9 |
CHRISTENSEN EVOKE 7MM BC – 20″ BRONZE/OD GREEN
$993.23
1 in stock
| UPC | 840290529023 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15036-03 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.9 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.