Additional information
| UPC | 840290540752 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-060081-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Shipping Weight | 8.486 |
CHRISTENSEN ARMS RIDGELINE FFT 25CM BRNZ 20″
$2,049.99
1 in stock
| UPC | 840290540752 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-060081-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Shipping Weight | 8.486 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.