Additional information
| UPC | 840290540714 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-060077-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Shipping Weight | 8.3 |
CHRIS 801-060077-00 RIDGELINE FFT 25CRD 20″ SS/GRY
$1,999.99
5 in stock
| UPC | 840290540714 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-060077-00 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Shipping Weight | 8.3 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.