Additional information
| UPC | 023614871859 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035852218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Safety | Tang |
BROWNING AB3 PRO HUNTER 308WIN 22″ #
$735.46
16 in stock
| UPC | 023614871859 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035852218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Safety | Tang |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.