Additional information
| UPC | 815835013985 |
|---|---|
| Manufacturer | CMMG |
| Manufacturer Part Number | 22D7C6C |
| Barrel Length | 16.1'' |
| Length | 16.10" |
| Model | Replacement Barrel |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 2.54 |
BARREL AND BOLT GROUP KIT 16.1” .22LR FITS AR15 /M4
$336.08
1 in stock
| UPC | 815835013985 |
|---|---|
| Manufacturer | CMMG |
| Manufacturer Part Number | 22D7C6C |
| Barrel Length | 16.1'' |
| Length | 16.10" |
| Model | Replacement Barrel |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 2.54 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.