Additional information
| UPC | 719104536178 |
|---|---|
| Manufacturer | True Precision |
| Manufacturer Part Number | TP-P365B-XBL |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 3.10" |
| Model | P365 |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Sights | No |
| Style | Non-Threaded |
SIG P365 STD BARREL, BLACK NITRIDE, 9MM
$170.99
73 in stock
| UPC | 719104536178 |
|---|---|
| Manufacturer | True Precision |
| Manufacturer Part Number | TP-P365B-XBL |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 3.10" |
| Model | P365 |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Sights | No |
| Style | Non-Threaded |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.