Additional information
| UPC | 719104534549 |
|---|---|
| Manufacturer | True Precision |
| Manufacturer Part Number | TP-P365XLB-XBL |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 3.40" |
| Model | P365XL |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Sights | No |
| Style | Non-Threaded |
SIG P365 XL X-FLUTED MATCH GRADE NON-THRD 3.7” BBL BLK NITRD
$170.99
23 in stock
| UPC | 719104534549 |
|---|---|
| Manufacturer | True Precision |
| Manufacturer Part Number | TP-P365XLB-XBL |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 3.40" |
| Model | P365XL |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Sights | No |
| Style | Non-Threaded |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.