Additional information
| UPC | 611613023463 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2346 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.10" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
KEYSTONE SPORTING ARMS CRICKETT 22LR BLUE BLU/GLD WEB
$140.23
24 in stock
| UPC | 611613023463 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2346 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.10" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.