Additional information
| UPC | 023614869511 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036119218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Tang |
BROWNING XBOLT 2 WHNT SP SPR DE 308WIN#
$889.79
21 in stock
| UPC | 023614869511 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036119218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Tang |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.