Additional information
| UPC | 023614869290 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
BROWNING X-BOLT 2 COMP LR SPR 7MMPRC #
$789.99
6 in stock
| UPC | 023614869290 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.