Additional information
| UPC | 023614869139 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036113227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
BROWNING X-BOLT 2 WST HNT SPL LR 7MAG #
$830.43
3 in stock
| UPC | 023614869139 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036113227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.