Additional information
| UPC | 011356326782 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32678 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 |
| Color | Coyote |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
SAVAGE ARMS 110 CORE TACTICAL 7PRC 24″
$978.98
3 in stock
| UPC | 011356326782 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32678 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 |
| Color | Coyote |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.