Additional information
| UPC | 011356321183 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32118 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 7.5 |
SAV AXIS2 400LGND FDE 20B CMPT
$404.88
1 in stock
| UPC | 011356321183 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32118 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 7.5 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.