Additional information
| UPC | 011356321176 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32117 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 7.6 |
SAV AXIS2 350LGND FDE 18B CMPT
$448.20
12 in stock
| UPC | 011356321176 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32117 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 7.6 |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.