Additional information
| UPC | 810188104137 |
|---|---|
| Manufacturer | Shark Coast Tactical |
| Manufacturer Part Number | SCC04137GKNL |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Thumb |
Shark Coast Tactical SCC04137GKNL Grassy Knoll Bundle 5.56 NATO 30+1 16″ Black Melonite Threaded Barrel, 2-Tone Green Cerakote Aluminum Receiver w/Picatinny Rail, M-LOK Handguard, Magpul MOE SL OD Gre
$1,054.57
Out of stock
| UPC | 810188104137 |
|---|---|
| Manufacturer | Shark Coast Tactical |
| Manufacturer Part Number | SCC04137GKNL |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.