Additional information
| UPC | 810035755734 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB1418P071 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 32 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Thumb |
DBF DB9R 9MM RFL 16MB 32RD MLK
$828.09
3 in stock
| UPC | 810035755734 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB1418P071 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 32 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.