Additional information
| UPC | 682146890129 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HMFN65GRGL |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
HOWA FENCELINE MINI 6.5GR GRY 22″
$670.32
5 in stock
| UPC | 682146890129 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HMFN65GRGL |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.