Additional information
| UPC | 011356573230 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57323 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Thumb |
Savage Arms 57323 110 Apex Hunter XP 25-06 Rem 4+1 24″, Matte Black Metal, Synthetic Stock, Vortex Crossfire II 3-9x40mm Scope, Left Hand
$691.57
Out of stock
| UPC | 011356573230 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57323 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.