Additional information
| UPC | 011356326362 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32636 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 |
| Color | Green |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Savage Arms 32636 110 Core Predator Full Size 6mm Creedmoor 10+1 22″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Hunter Green AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
$978.98
1 in stock
| UPC | 011356326362 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32636 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 |
| Color | Green |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.