Additional information
| UPC | 747115463817 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MGS01N7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
WTHBY MGS01N7MMBR18B MKV GUIDE RH 7MM BC 16+2
$3,100.58
Out of stock
| UPC | 747115463817 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MGS01N7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.