Additional information
| UPC | 011356326386 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32638 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 |
| Color | Green |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
SAVAGE ARMS 110 CORE PREDATOR 6.5CM 22″
$978.98
3 in stock
| UPC | 011356326386 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32638 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 |
| Color | Green |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.