Additional information
| UPC | 856458004004 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | BL-6ARC-18SS |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
NEMO BL-6ARC-18SS BATTLE-LIGHT 6ARC 18 MSGRN
$3,410.12
Out of stock
| UPC | 856458004004 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | BL-6ARC-18SS |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.