Additional information
| UPC | 850021104450 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | BL-22ARC-20SS |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
NEMO BL-22ARC-20SS BATTLE-LIGHT 22ARC 20 SAGEGRY
$2,903.01
Out of stock
| UPC | 850021104450 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | BL-22ARC-20SS |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.