Additional information
| UPC | 813865028221 |
|---|---|
| Manufacturer | DESERT TECH |
| Manufacturer Part Number | WLVRFC2020T |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Selector Switch |
DT WLV-RF-C2020-T WLVRN 65CRD 20 TNG 20R
$2,652.22
Out of stock
| UPC | 813865028221 |
|---|---|
| Manufacturer | DESERT TECH |
| Manufacturer Part Number | WLVRFC2020T |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Selector Switch |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.