Additional information
| UPC | 798681473809 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | BBL-MK25-T |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 4.90" |
| Model | 226 |
| Product Type | HANDGUN |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Style | Drop-In |
CHROME/PHOSPHATE THREADED BARREL 9MM SIG SAUER P226
$209.51
2 in stock
| UPC | 798681473809 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | BBL-MK25-T |
| Caliber/Gauge | |
| Length | 4.90" |
| Model | 226 |
| Product Type | HANDGUN |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Style | Drop-In |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.