Additional information
| UPC | 810188101921 |
|---|---|
| Manufacturer | Shark Coast Tactical |
| Manufacturer Part Number | SCC101921BAZJ |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Thumb |
SHARK COAST SCC101921BAZJ ANIME 15 BAZOOKA JOE
$938.49
Out of stock
| UPC | 810188101921 |
|---|---|
| Manufacturer | Shark Coast Tactical |
| Manufacturer Part Number | SCC101921BAZJ |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.